Добро пожаловать в магазин Teddy.ua

Чоботи для хлопчика SKANDIA BlackNavy(29)

3160 грн.
Код: 155270
Бренд: SKANDIA
Пол: мальчики
Категория: Взуття
Подкатегория: Чоботи
Размер: 29 30 31 32 33 34 35 36

Посоветовать друзьям:

Описание

Skandia - це взуття італійської фірми, яка проводиться з 1970-х років і вже давно закріпила своє місце серед відомих світових взуттєвих гігантів. За цей час Skandia не раз доводила, що в створенні зимового взуття їм немає рівних. Секрет успіху даного бренду полягає в використанні особливих індивідуальних технологій, які були розроблені конкретно для взуття Skandia, в тому числі це унікальна мембрана SympaTex, яка робить зімнююобувь не тільки теплою, але і зручною, комфортною.

Якщо заходить мова про дійсно якісної зимового взуття, то неможливо yе згадати про такий винахід, як мембрана. Вона влаштована таким чином, що не пропускає вологу всередину (тобто, забезпечує абсолютну водонепроникність черевика) і при цьому не дає ногам потіти (виводить надлишки вологи назовні).

Для виробництва взуття Skandia використовується запатентована мембрана «Skandia-Tex», яка володіє всіма перерахованими вище властивостями і, тим самим, забезпечує максимальний комфорт для ніг. Вони завжди будуть теплими і сухими - і в слякость при +5, і в люті морози до -25. Саме на такі температурні умови і розрахована наша взуття, а значить, Ви і Ваша дитина зможете ходити в ній весь осінньо-зимовий період.