Добро пожаловать в магазин Teddy.ua

Умови та угоди

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину Teddy.ua.

Даний текст є Угодою між Інтернет магазином дитячих товарів по території України, що іменується в подальшому "Інтернет-магазин", та користувачем послуг Інтернет-магазину, що іменується надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину Teddy.ua надалі « Інтернет-магазин» або "Сайт".

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі "З умовами Угоди згоден" при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар на території України.

1.5. Товар оплачується лише у гривнях під час доставки товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, мають маркування із зазначенням відомостей про основні споживчі властивості товару, спосіб його застосування, місце знаходження продавця.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині Teddy.ua.

3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.

3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено по телефону, електронною поштою або оформлено самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділі "Доставка та оплата", "Оформлення замовлення" та "кошик".

3.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими службами по території України.

4.2 Відправлення замовленого товару по Україні провадиться протягом 2-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота Воскресіння та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.

4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: бланк доставки, накладну чи чек.

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем, та/або підпис Покупця у відповідному документі.

4.6. У разі відмови Покупця від замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівки кур'єрською службою.

5.2. Оплату замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснено Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3. При не надходженні коштів, Інтернет-магазин залишає