Добро пожаловать в магазин Teddy.ua

Черевики для дівчинки SilverPearly 35

4760 грн.
Код: 154376
Бренд: JOG DOG
Пол: девочки
Категория: Взуття
Подкатегория: Черевики
Размер: 32 33 34 35 36

Посоветовать друзьям:

Описание

Італійський бренд Jog Dog був створений у Венеції. Стиль марки - актуальний і популярний sport chic, який поєднує в собі ефектний оригінальний дизайн, зручність і максимальний комфорт. Взуття для жінок, чоловіків і дітей від Jog Dog ідеально підходить і для прогулянок по місту, і для активного відпочинку на гірськолижних курортах.

BIOMETEX - БІОЛОГІЧНИЙ МЕМБРАННИЙ ТЕКСТИЛЬ

Являє собою закриту гидрофильную (паропроницаемую) систему з 100-відсотковою водоотталківаемость і ветронепроницаемости, за своїми характеристиками близький до шкіри. Взуття витримує температуру до - 25 ° C і відрізняється підвищеною довговічністю.

SUPERGRIP - протиковзна підошва

Спеціальні противоскользящие підошви забезпечують ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею. Вони відрізняються підвищеною надійністю і стійкістю до дії агресивних речовин - кислот, палива або масла. Сам дизайн підошви унікальний - її рельєф дозволяє розсіювати воду на твердих поверхнях.

Технологія Shock absorber - особлива структура підошви, що дозволяє знизити навантаження в зоні п'яти і оберегти ступню від розтягнень і вивихів. Використання елементів різної щільності і незвичайна будова Shock absorber забезпечує поглинання більшості видів негативних впливів і навантажень, підвищуючи рівень захисту ступні і роблячи процес ходьби або бігу легким і комфортним.

N.S.S - БУДОВА ПІДОШВИ

Забезпечує максимальну природність руху ступні в процесі ходьби. Досягається цей ефект за рахунок особливого анатомічної будови підошви, що включає в себе форму задника, носка. Це дозволяє знизити навантаження як на саму ступню, так і на всі суглоби і робить взуття JOG DOG зручним і комфортним.